Bonus info

baner

Instytut Finansów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie

Koło Naukowe
Rynków Finansowych
Bonus

Festiwal BOSS Opole
Konkurs

Festiwal BOSS Opole

Kwiecień 12, 2014

SKRF Bonus

- A +

08 kwietnia 2014 roku członkowie SKNRF „Bonus” pomimo wczesnej i mało dogodnej pory z jaką musieli się zmierzyć, pełni energii wyruszyli do Opola, aby móc wziąć udział XI edycji największego festiwalu biznesu w Polsce.

Festiwal Boss po raz pierwszy w historii został zorganizowany w Opolu, głównie przez akademicką organizację promującą przedsiębiorczość w Polsce - Fundacja Studenckiego Forum Business Centre Club i dzięki tak bliskiemu położeniu całej tej imprezy, również i nasi nyscy studenci mogli uczestniczyć w wykładach, seminariach i warsztatach prowadzonych przez praktyków biznesu, wśród których pojawili się m.in. Edyta Pazura i Cezary Pazura oraz Jerzy Brzęczek.

Dzięki całemu dniu spędzonemu w Opolu, poza częścią integracyjną z nowymi członkami SKNRF „Bonus”, wzięliśmy również udział w 3 wykładach, dzięki którym w pewnym stopniu mogliśmy zagłębić swoją wiedzę z szeroko rozumianej dziedziny biznesu m.in. na temat zarządzania w ujęciu praktycznym (od Pani Sabiny Nowosielskiej - prezes ZAKSA K-K, V-ce prezes Grupa Azoty ZAK], nowoczesnej formy reklamy [od Pana Piotr Habowski - dyrektor AIP WSB., Właściciel agencji marketingowej 3ujęcia.com i współwłaściciel firmy Smartmage) oraz na temat dążenia do sukcesu i realizacji własnego celu (od Pana Dastina Wawrzyniaka - główny koordynator agencji artystyczno-eventowej „5 żywiołów”).

Partnerzy